Zaznacz stronę

Marta”s Blog

Categories

  • Insta strona
  • STORIES for you
  • Kolory 2021
  • Instagram trends

Insta strona

Każdy z nas chce mieć fajną stronę na Instagramie, ale nie zawsze nam się to udaje, najważniejsze jest zapamiętać kilku prostych zasad: kolor całego profilu, ciekawe stoties, niewiele informacji jest potrzebnych, ciekawa treść. Ludzie lubią patrzeć na jakość i to ich fascynuje lub nie.W sieci jest teraz wiele interesujących pomysłów i filmów pokazujących, jak poprawić wyobraźnię i samą stronę. Aplikacje Whitagram, Frame Swagg i Instafit pomogą Ci pięknie i szybko zaprojektować profil.

STORIES for you

Użytkownicy Instagrama rzadziej publikują posty w kanale, a coraz częściej w relacjach. Kanał zmienił się w archiwum albumów zdjęć z najjaśniejszymi momentami i pięknymi zdjęciami. W opowieściach częściej pojawia się prawdziwe życie. Przemijalność nadaje temu formatowi wyjątkową wartość. Użytkownicy Instagrama rzadziej publikują posty w kanale, a coraz częściej w relacjach. Kanał zmienił się w archiwum albumów zdjęć z najjaśniejszymi momentami i pięknymi zdjęciami. W opowieściach dane prawdziwe prawdziwe. Przemijalność nadaje temu formatowi wyjątkową wartość.

Kolory 2021

Istnieją trzy popularne sposoby projektowania:

publikować zdjęcia w jednym kolorze;

wybierz kilka harmonijnych odcieni;

okresowo zmieniać kolor motywu strony.

Najlepsi blogerzy nieustannie bawią się odcieniami, dodając po jednym do każdej linii (trzy zdjęcia). Dzięki temu profil będzie stylowy i łatwy do zrozumienia. ta metoda jest odpowiednia do wygodnej segmentacji towarów, podziału na kategorie.

Wskazówka: preferuj kolory, które są na Twoim logo związanym z marką. Zdecyduj się na koncepcję natychmiast po utworzeniu konta i nie zbłądzisz.

Insta trends

Twoim celem jest przekazanie właściwych emocji poprzez treść. Wybierając odpowiedni nastrój, weź pod uwagę strategię profilu, cechy niszy oraz gusta odbiorców. Soczyste odcienie będą pasować do sklepu z kostiumami kąpielowymi. Sprzedawca detali wnętrz powinien uważnie przyjrzeć się eleganckiej bieli, fotograf lub artysta może eksperymentować z wyrazistymi ciemnymi tonami. Profil wykonany jest estetycznie dzięki różnym technikom aranżacji zdjęć. Sekret tkwi w logice i zgodności obliczeń. To stylowe rozwiązanie sprawi, że użytkownicy dokładnie przyjrzą się Twoim zdjęciom. Osiągnięcie tego efektu jest łatwe: wystarczy zamienić kolory lub zdjęcie z tekstem (wskazówki, cytaty i recenzje). Przedmioty na sprzedaż mogą zmienić osobiste zdjęcia, a spokojne kolory – wyraziste odcienie.

Address

Striy, Ukraine

0932409013

 

Subscribe